Jak fungujeme

1

Konzultace​

Každý náš nový projekt začíná důkladnou konzultací s klientem. Společně rozebereme do nejmenšího detailu, co si od nových webových stránek slibujete, jaká jsou vaše očekávání a cíle. Upřesníme si, jak bude naše spolupráce probíhat a stanovíme si termíny.

2

Návrh řešení
Na základě vašich představ a cílů postavíme koncept celého projektu a vymyslíme strategii, jak se k němu efektivně dopracovat. Následně navrhneme optimální řešení nových webových stránek, aby vaši zákazníci našli vše podstatné co nejrychleji a nejsnáze.

3

Tvorba designu

Aby webové stránky fungovaly, musí dobře vypadat. Na základně obsahu navrhneme přesnou strukturu vašich nových stránek a k tomu odpovídající grafickou podobu. Alternativním řešením je výběr některé z našich grafických šablon.

4

Vývoj kódu
Design, který si vyberete pro své nové webové stránky, převedeme do úhledného a dobře čitelného kódu. Při psaní kódu používáme nejmodernější způsoby a technologie, které zaručí kromě jiného i správné zobrazení webových stránek na většině zařízení.

5

Testování

Než uvedeme stránky k životu, provádíme testování. Vyzkoušíme různá zařízení a webové prohlížeče, abychom si byli jisti, že vše funguje přesně tak, jak má. Díky tomu předcházíme chybovosti po spuštění ostré verze. 

6

Spuštění a rozvoj​
Jakmile podchytíme všechny chyby během testování, spouštíme ostrou verzi webových stránek. Tím to pro nás ale nekončí. Chování prvních návštěvníků aktivně analyzujeme a vymýšlíme případná vylepšení pro lepší uživatelskou orientaci.